Гідне продовження раніше гучного блокбастера «Духless» демонструє головного героя Макса Андрєєва, роль якого виконав Данило Козловський, в дещо іншому для нього світлі. Тепер він вже не божевільний, одержимий мільйонер, який зовсім недавно марив успішним бізнесом і недалекими партнерами. На сьогоднішній день його головною пристрастю і захопленням є не гроші, а океанські хвилі. Саме серфінг, хвилі, сонце і свобода дозволяє йому в повну силу відчути власну незалежність від ненависних графіків і діаграм.

На перший погляд, у його плани входить тільки приємне проведення часу на океанському узбережжі острова Балі. Однак колишня слава, як і раніше не дає повністю забутися, він згадує і аналізує. Несподівано для Макса в його життя повертаються колишні партнери і конкуренти. Йому доводиться повернутися в нову Москву, де бізнес і фінанси щільно плетуть міцні мережі.

А тут ще й несподівана зустріч з колишньою коханою, пристрасть і прихильність до якої ще не згасла. Максу доводиться приймати нові рішення і повертатися до колишнього ритму. Фільм Духless 2 (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Роман Пригунов
В ролях: Данило Козловський, Марія Андреєва, Мілош Бикович, Павло Ворожцов, Олександра Бортич, Христина Бабушкіна, Сергій Бурунов, Лев Пригунов, Володимир Симонов, Домінік Пінон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress