загрузка...


Головною героїнею фільму є молода дівчина Васнецова Люба. Коли вона була зовсім маленькою, її передали в дитячий будинок, де дівчинка виховувалася до повноліття. Люба була твердо впевнена в тому, що її батько і мати загинули. Саме так їй сказали дорослі. З цими думками Васнецова і жила, коротка дні в інтернаті, серед таких же сиріт. Деякі були кинуті батьками ще в пологовому будинку, а потім вже потрапили сюди. З багатьма вона подружилася, з ким-то встигла побудувати теплі стосунки, але, незважаючи на це, мріяла скоріше вирости і піти з інтернату.

Люба хотіла почати вільну незалежну життя: влаштуватися на роботу, оселитися окремо від вихованців дитбудинку, вийти заміж… Було у дівчини ще дві мрії: перебратися у велике і красиве місто – північну столицю Санкт-Петербург, який завжди манив її, і отримати професію стюардеси. Любов ніколи не боялася висоти, а літаки уявлялися їй величезними птахами, і так хотілося політати в небі, як вони! Васнецова з нетерпінням чекала того дня, коли директор відкриє перед нею двері в світ і скаже: «до побачення!» І ось заповітний день настав. А відразу після цього Любі дали ключі від новенької, нехай і простенької квартири, відтепер її власної. Фільм Два квитки додому (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Дівчина відчувала себе по-справжньому щасливою – вперше за багато-багато років… Але їй ще належало відзначити веселий випускний вечір, і вона готувалася до свята з великим задоволенням.

Режисер: Дмитро Месхієв
Актори: Марія Скуратова, Сергій Гармаш, Каміль Хардін, Євген Ткачук, Наталя Суркова, Ірина Рахманова, Ірина Розанова, Роман Агєєв, Валерій Болданюк

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress