Фільм Два миті кохання (2013) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Молода добродушна Катя Круглова закінчила медінститут. Потім вона влаштовується працювати в лікарню лаборанткою, так як немає вільних лікарських вакансій. Проходить півтора року, але нічого не змінюється. Дівчина не вміє просити за себе, а керівництво цим користується. Одного разу, як розказано в кінокартині «Два миті кохання», Катя побачила, що її коханий чоловік Григорій Петровський зустрічає дружину і дочку. Виявляється ця людина постійно її обманював. Круглова бере відпустку і їде до своєї близької подруги Тамарі Лебедєвої. На місці з’ясовується, що остання раптово померла.

Її доньку Таню хочуть віддати в дитячий будинок. Батько інженер Ігор Рогаткин хоче опинитися від дівчинки. Катя хоче взяти опікунство над Танею, але самотній жінці це не дозволяють зробити. На вулиці Круглова надала невідкладну допомогу літньому чоловікові. Після цього Катю запрошують працювати на швидку. Новий начальник Валентин Балакін закохується в дівчину і пропонує їй вийти за нього заміж.

Тільки він нічого не хоче чути про чужу дитину. Тоді в житті Круглової з’явився симпатичний бізнесмен Сергій Єгоров. Фільм Два миті кохання (2013) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Валерій Девятилов
В ролях: Дарина Лузіна, Дмитро Мазуров, Ілля Носков, Андрій Москвичев, Дмитро Зенічев, Вікторія Адельфина, Ольга Науменко, Марія Ільюхіна, Ганна Полупанова, Володимир Довжик


загрузка...