Фільм «Дві жінки» — драматична екранізація, режисер Віра Глаголєва. Сюжет кінокартини розгортається в маєтку Аркадія Ислаева, великого землевласника. Аркадій щасливий у шлюбі з чарівною дружиною Наталією Петрівною на протязі багатьох років. Подружжя спільно виховують сина Миколи. Бажаючи навчити сина грамоти, батьки наймають для навчання викладача молодого талановитого студента з Москви. Далеко від граціозних банкетів та прийомів, Наталія Петрівна ледве не піддається омрачающей нудьзі. Несподівано для себе, вольова молода жінка захоплюється чарівним викладачем.

Беручи закоханість, як мара, вона намагається втекти від нав’язливих думок про можливу взаємності. Ситуація ускладнюється, коли Наталія Петрівна дізнається, що у молодого викладача, також закохана її вихованка Вірочка. Закоханість і ревнощі поглинає двох жінок, з неймовірною силою та наслідками. Колишня гармонія взаєморозуміння, між юною дівчиною і молодої заміжньої жінкою, забвенно руйнується.

Ускладнюється, і того нелегке, ситуація із-за появи в маєтку одного сім’ї Ракітіна, який давно закоханий в граціозну Наталію Петрівну. Фільм Дві жінки (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Віра Глаголєва
В ролях: Ганна Вартанян, Рейф Файнс, Олександр Балуєв, Сільві Тестю, Микита Волков, Ганна Леванова, Лариса Мальована, Бернд Мосс, Сергій Юшкевич, Василь Міщенко

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress