загрузка...


Трагедія веж-близнюків 11 вересня 2001 року в Нью-Йорку, що сталася серед білого дня, потрясла Сполучені Штати Америки і разом з ними весь цивілізований світ. Вона спричинила за собою сотні невинних жертв, які опинилися поруч у момент вибуху літаків з терористами-смертниками. Про причини походження теракту досі експерти висловлюють найнесподіваніші версії. Але те, що цей день, який увійшов в історію, як чорна сторінка світової супердержави, зруйнував щастя багатьох родин, які втратили своїх близьких, — в цьому сумніватися не доводиться. Головний герой фільму – молодий і перспективний художник.

Творча натура в ньому поєднується з рідкою працьовитістю та цілеспрямованістю. У нього безліч кар’єрних планів, які він прагне здійснити вже в недалекому майбутньому. Але і його життя змінюється після 11 вересня. Цілі і мрії відходять на другий план. Адже трагедія забирає життя двох найкращих друзів, які залишають йому на піклування своїх дочок. Фільм Двоє для одного (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Залишивши роботу, художник повертається в своє рідне місто Буффало в штаті Нью-Йорк, щоб стати опікуном двох дівчаток, які переживають не найкращий період у своєму житті.

Режисер: Джон Абрахамс
В ролях: Джон Абрахамс, Мартін Абрахамс, Мед Аброуз, Скотт Каан, Ніколь Елізабет Бергер, Джейсон Біггз

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress