Фільм Двоє у всесвіті (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Фільм «Двоє у всесвіті» — це цікава драма, наповнена справжньою казкою і глобальними питаннями на тему космосу. Як відомо, всесвіт – це нескінченність, таїть в собі незвідані людьми аномалії, величезні чорні діри, що вражають одним своїм існуванням, чумацькі шляхи, величезні інопланетні матеріали.. Усе це змушує замислюватися про те, як же нікчемний чоловік, порівняно з космічними масштабами. Тема космосу завжди вражала і продовжить залишати за собою подібного роду емоції, адже нескінченні простори неможливо вивчити навіть приблизно.

Головні герої фільму, Ед і Емі, були об’єднані спільною справою – їх головною життєвою пристрастю стало вивчення космосу і всіх його випливають. Він – учений, вона – його студентка, і їх неземне кохання стала подібна всесвіту. Вони були щасливі, такий загальний і безмежно великий інтерес не давав парі нудьгувати і лише підігрівав вже наявні почуття. І одного разу, все ще занурений в улюблене заняття Ед зникає, чому Емі довелося не на жарт стурбована. Фільм Двоє у всесвіті (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Їй продовжували надходити листи від коханого, проте про цю загадку той не став говорити ні слова. Яка ж причина такого дивного вчинку вченого і як буде боротися за любов Емі залишилася зовсім одна?

Режисер: Джузеппе Торнаторе
В ролях: Ольга Куриленко, Джеремі Айронс, Шона МакДональд, Джеймс Смилли, Марк Томпсон-Ешворт, Ганна Сава, Джеймс Блур, Саймон Микок, Даррен Уітфілд, Стюарт Адамс


загрузка...