Фільм Джеймс Уайт (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головний герой представленої драматичної кінострічки «Джеймс Уайт» справжній ледар, за всі свої двадцять років він не зробив жодної корисної справи, витрачаючи весь свій вільний час на розваги. Хлопець дорослішає, настає час зупинитися, і всерйоз задуматися про майбутнє життя, але він навіть не думає про це, продовжуючи витрачати життя даремно. Гейл, мати головного героя, вже не знає, що робити з сином, вона постійно намагається напоумити його, але все марно. Жінка сама винна в поведінці сина, адже таким його зробило її рясне увагу і надмірна материнська любов.

Вона до цих пір намагається потурати сину, хоч кожен раз картає себе за це. Незабаром перестав знущатися над матір’ю, хлопець обіцяє їй змінитися, переосмислити своє життя. Але перед цим повинен відправитися з одним на курорт, щоб в останній раз гарненько відпочити. На жаль, для Геил, нічого так і не змінилося, хлопець продовжує гратися, не збираючись вступати у доросле життя. Навіть загострення хвороби матері не призводять головного героя в відчуття.

Жінка втомилася боротися з неслухняним сином, вона вже не вірить, що він здатний змінитися. Але можливо в світі існує річ, яка підштовхне Джеймса до нормального життя? Фільм Джеймс Уайт (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джош Монд
В ролях: Крістофер Ебботт, Синтія Ніксон, Скотт Мескаді, Рон Лівінгстон, Макензі, Девід Колл, Девід Кейл, Benjamin Bass, Лорі Берч, Скотт Коен


загрузка...