Дві сестри живуть у мирі і любові, як раптом трапляється нещастя. Вони втрачають близьку людину. Їм доводиться пережити смерть матері. Дівчата позбавляються будинку, тому що їх забирають соціальні служби. Незабаром після цього сестер відправляють до прийомних батьків. Джек — одна з дівчаток, що володіє складним характером. Для неї не існує правил, що вона робить, що захоче, а також ховається від служби пробації. Крім один одного у цих сестер немає нікого. Джек готова на все, щоб бути разом з сестрою, вона не може втратити ще й її.

Джек забирає дитину з рук прийомних батьків кожен раз, коли їй це вдається, вона не хоче, щоб її вдочерили, вона хоче залишити сестру собі. Джек повнолітня, тому вважає, що зможе повністю подбати про одинадцятирічної сестрі. Тому вона йде на пошуки роботи і якогось свого кута. І немає сумнівів, що у неї вийде подбати про себе, тому що вона вже багато разів здобувала продукти харчування різними способами, було навіть злодійство. Фільм Джек з Червоних сердець (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Сумніви виникають тільки щодо того питання, чи вона зможе забрати і виховати Донні, якою вона буде в якості вихователя і батьків? І де дитині буде краще: Джек або в прийомній сім’ї, в якій її готові любити?

Режисер: Джанет Грілло
В ролях: Анна-Софія Робб, Ізраель Бруссар, Софіа Енн Карузо, Скотт Коен, Джон Д Лео, Дрена Де Ніро, Паріса Фітц-Хенлі, Джулліан Йао Джиоиелло, Стефен Хілл, Leo Anthony Hojnowski

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress