загрузка...


Головна героїня – жінка по імені Джой. Вона народилася у звичайній американській родині. Все своє дитинство малятко придумувала різні штучки і мріяла, що, подорослішавши, відкриє власну справу і буде продавати винаходу. Не звертаючи уваги на глузування, вона чітко поставила мета: жити в постійному достатку, і вибудувала шлях до успіху. Але доля зіграла з мечтательницей злий жарт. Будучи юною Джой стала матір’ю-одиначкою. З-за постійних сварок батьки не могли їй допомагати. Вся турбота про будинку і дитину повністю лежала на дівчині.

Вона вимушена була влаштуватися на роботу, яка не приносила їй ні стабільного заробітку, ні задоволення. Але іншого виходу не було. Події, що відбулися, лише загартували її, надали їй впевненості в собі. З часом Джой зрозуміла, ніхто крім її самої не зможе змінити життя на краще, і чітко вирішила йти до успіху. Вона засновує невелику компанію з продажу власноруч винайдених речей і поступово знаходить покупців. Фільм Джой (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Зараз міс Мангано – знаменита підприємниця, поодинці заснувала величезний бізнес. На нелегкому шляху вона стикалася з зрадою і розчаруванням, знаходила вихід із будь-якої складної ситуації.

Режисер: Девід Расселл О.
В ролях: Дженніфер Лоуренс, Роберт Де Ніро, Бредлі Купер, Едгар Рамірес, Даша Поланко, Вірджинія Медсен, Ізабелла Росселліні, Ізабелла Крамп, Елізабет Рем, Ондреа Гадсби

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress