Артур Флек давно покинув межі Готема, намагаючись реалізувати внутрішній потенціал в місці більш перспективному. Він володів нетрадиційним почуттям гумору і мріяв стати професійним гумористом, що підкорює серця численних шанувальників даного сценічного жанру. Однак наполегливі спроби невдалого коміка домогтися загального визнання в якості талановитого артиста незмінно завершувалися невдачею. Нещодавно він отримав неприємну звістку про важке захворювання, виявлене у мами, тому повернувся в рідні місця. За час багаторічної відсутності місто дитинства зазнав серйозних змін, які зробили його практично невпізнанним.

Тут усім керують представники кримінального світу, встановлюючи власні правила існування. Бандити безчинствують на міських вулицях, абсолютну безкарність відчуваючи за вчинені злодіяння. Чоловік, який прибув з цілком конкретних причин додому, не звертати уваги намагається на що відбуваються навколо неприємні речі, зосередившись на необхідності допомогти хворій матері. Для лікування їй потрібні медичні препарати дорогі, тому необхідно роздобути солідну грошову суму. Всупереч старанням люблячого сина, жінка вмирає, встигнувши перед кончиною розповісти сумну історію з минулого.

Виявляється, на долю колись юної Пенні Флек несприятливим чином вплинув місцевий багач Томас Уейн, перетворивши її життя в низку нелегких випробувань. Фільм Джокер (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Тодд Філліпс
Актори: Роберт Де Ніро, Хоакін Фенікс, Зази Битц, Брайан Тайрі Генрі, Шей Уигэм, Ізабелла Феррейра, Френсіс Конрой, Брайан Коллен, Марк Мэрон, Бретт Каллен

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress