Фільм Джорнімен (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Найголовніший бій не тільки в кар’єрі, але і в житті боксера – Педді Консідайн в суворій сімейній драмі про перемоги, поразки, вічної боротьби за місце під сонцем і доленосному пошуку власного життєвого шляху. Великобританія може похвалитися кількома чемпіонами світу з боксу і Метті Бертон один з них. Крім спорту дійсність боксера крутиться навколо улюбленої дружини Емми і дочки-немовля Мії. Тільки заради них ветеран знову і знову виходить у ринг, щоб заробити грошей на безбідну старість, купити великий будинок і забезпечити майбутнє своєї сім’ї.

Черговий суперник на шляху власника титулу – непереможний брутальний арабська нокаутер, нахабний, зухвалий, остроязыкий лихослов і все-таки блискучий боєць. Битва з цим потужним панчером напевно виявиться самим складним у довгій кар’єрі чемпа. Реальність виявляється більш складною, несподіваною і страшною. Фільм Джорнімен (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Поєдинок вдався, сподобався тисячам глядачів і приніс перемогу британському ветерану, який покинув ринг побитим до смерті, з чемпіонським поясом і бажанням більше ніколи не повертатися в бої, де в канатах можна нарватися в палкі обійми лютого панчера.

Режисер: Педді Консідайн
В ролях: Педді Консідайн, Джоді Уіттакер, Підлогу Попплуелл, Тоні Піттс, Ентоні Уельс, Підлогу Доннеллі, Danielle Hanson, Крейг Томас Ламберт, Шамір Масрі, Jonny Masters


загрузка...