загрузка...


Головного героя історії звуть Хенк, і він являє собою звичайного молодої людини. Хенк проживає в маленькому нудному містечку, мешканці якого не знають, як вбити час. Тут абсолютно нічим зайнятися, все передбачувано і понуро. Громадяни, в основному, сонливі і байдужі до всього, адже нічого цікавого не відбувається і, швидше за все, така атмосфера буде присутній завжди. Сюди ніхто не приїжджає, присутні одні й ті ж особи. Чоловік деякий час назад був співробітником камери смертників, і ця робота йому набридла.

На даний момент він влаштувався охоронцем в місцеве навчальний заклад і вірно виконує свої обов’язки. Одного разу, на загальний подив місцевих жителів, місто відвідує дівчина на ім’я Джозі. Вона починає навчання в школі. Хенк знайомиться з дівчиною і після цього, його одноманітне життя кардинально змінюється. Він закохується в особу, що володіє бунтарським характером і власними переконаннями. Чоловік розуміє, що прив’язується до неї і хоче все більше часу проводити в її суспільстві.

Але його турбує одна думка — мета приїзду Джозі в це віддалене містечко. Герой починає підозрювати щось недобре і вирішує більше дізнатися про неординарну гості. Фільм Джозі (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ерік Інгленд
В ролях: Софі Тернер, Ділан МакДермотт, Дег Ферч, Джек Кілмер, Курт Фуллер, Робін Бартлетт, Ломбардо Бойяр, Джордж Тодд МакЛахлан, Міка Фіцджеральд, Мікі Ферч

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress