Фільм Джульєтта (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Дії фільму відбуваються одночасно в двох тимчасових лініях: в 1985 і 2015 роках. Головна героїня Джульєтта 30 років жила щасливим і безтурботним життям, в якій не було місця смутку і печалі. Вона робила, що хотіла, не замислюючись про наслідки. Але всьому колись приходить кінець. І на сьогоднішній день Джульєтта практично втратила розум. Глибоке почуття провини за події минулого не дає їй спокою. Джульєтта знаходиться на межі нервового зриву. Вона відмовляється від усього, що коли-то любила і від спілкування з близькими людьми.

12 років тому від Джульєтти втекла єдина дочка Аніта. Після закінчення цього часу, від кращої подруги дочки вона дізнається, що Аніта безмірно щаслива зі своїм коханим чоловіком. Вони живуть у Швейцарії разом з трьома дітьми. Фільм Джульєтта (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Ця звістка глибоко ранить Джульєтту, тому що дочка за ці 12 років навіть не спробувала з нею зв’язатися. Жінка повертається в стару квартиру, в надії отримати звісточку від дочки.

Режисер: Педро Альмодовар
В ролях: Адріана Угарте, Інма Куеста, Мішель Хеннер, Емма Суарес, Россі де Пальма, Даніель Грао, Даріо Грандінетті, Наталі Поса, Агустін Альмодовар, Пілар Кастро


загрузка...