Підготовка до Різдва на роботі і вдома завжди починається задовго до настання цього довгоочікуваного свята. Люди своїми руками створюють частинку чарівництва, щоб порадувати як себе, так і своїх рідних та близьких. Новорічна ілюмінація на вулицях, прикрашені різдвяні ялинки, численні черги в супермаркетах за подарунками і очікування дива, яке неодмінно має статися в різдвяну ніч. Еллі Бенет теж обожнює Різдво і найближчим часом збирається організувати святкову вечірку для друзів по коледжу.

Але її плани виявляються зірваними після того, як їй пропонують очолити різдвяну рекламну кампанію на роботі. Еллі розуміє, що це її шанс отримати просування по службі. Вона не може упустити таку можливість зарекомендувати себе, як цінного працівника. Але при виконанні завдання їй доводиться об’єднати свої зусилля з Максом.

Занурившись в роботу, Макс і Еллі трудяться разом і намагаються дізнатися більше про різдвяні традиції, а незабаром молоді люди розуміють, що закохані один в одного. Фільм Дзвін цілодобово (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Пол Зіллер
В ролях: Андреа Брукс, Майкл Кессіді, Джеремі Гілбо, Кет де ліва, Кетрін Лок Хеггквіст, Брук Невін, Девід Стюарт, Нельсон Вонг

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress