Фільм Ейфорія (2006) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У Віри вже давно назрівало відчуття, що на перехресті життєвих доріг вона вибрала не той шлях. І тільки зустрівши Павла, вона зрозуміла, що не помилялася. Так, вирушивши на весілля сусідів, і плануючи просто відволікти себе від обридлого побуту, Віра несподівано познайомилася з чарівним, розумним і красивим хлопцем. До якого спалахнула непереборною пристрастю з першого ж погляду. Та й він відповів їй взаємністю, сходячи з розуму від потягу до своєї нової знайомої. Кожну секунду, де б вони не були, їх притягувало один до одного, немов потужним магнітом.

А коли їх руки випадково стикалися, виникала солодка «Ейфорія»… Яку кілька омрачал той факт, що Віра вже давно належить іншому, і навіть має з ним спільних дітей. Але чинити опір потягу, ні Віри ні у її коханця не було ніяких сил. Фільм Ейфорія (2006) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Тому все, що вони робили – це шукали приводу зустрітися в полі, або якомусь покинутому будинку, і хоч на кілька хвилин забути про те, що навколишній світ існує і в ньому є ще хтось крім них двох. Але що трапиться, коли за пристрасть доведеться заплатити непомірну ціну?

Режисер: Іван Вирипаєв
В ролях: Поліна Агурєєва, Максим Ушаков, Михайло Окунєв, Ярославна Сєрова, Віталій Романюк, В’ячеслав Кокорін, Зоя Задорожна, Максим Литовченко, Мадлен Джабраїлова, Євгенія Дмитрієва


загрузка...