Ця історія розповідаємо нам, як герой може стати лиходієм. Фільм «Екіпаж» (Flight) розповідає нам про життя досвідченого пілота-льотчика Вільяма Вітакера, який веде рейс в своє рідне місто в практично неосудному стані: у пілота напередодні була досить бурхлива ніч, яка супроводжувалася не те що неймовірною кількістю алкоголю, а і прийняттям важких наркотиків. Під час польоту у літака відмовила система управління і Вільям зробив практично неможливе: успішно завершив аварійну посадку в такій критичній ситуації. Слава до капітана Вітакеру приходить миттєво, адже він показав вища майстерність і врятував життя кільком десяткам пасажирів.

Однак по даному випадку починається розслідування, в ході якого виявляється, що пілот вів літак в стані алкогольного сп’яніння. Впливовий профспілковий лідер допомагає пілотові піти від відповідальності, найнявши йому першокласного адвоката. Однак, в ході довгих слухань по справі з’ясовується, що Вільям не просто випив перед рейсом, але і продовжував пити під час польоту.

Таке блюзнірське ставлення до життя людей викликає хвилю гніву, і в подальших розглядах по справі глядачі дізнаються, що саме викликало таку зміну життєвих цінностей у героя. Фільм Екіпаж 2012 дивитися онлайн в хорошій якості HD.

Режисер: Роберт Земекіс
В ролях: Дензел Вашингтон, Келлі Райллі, Брюс Грінвуд, Дон Чідл, Джон Гудман, Тамара Тюни, Брайан Джераті, Мелісса Лео, Надін Веласкес, Майкл Біслі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress