Фільм Екіпаж (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Молодий і талановитий льотчик Олексій Гущин (Микита Козловський) з-за свого волелюбного вдачі змушений покинути військову авіацію. Начальство не готове терпіти підлеглого, який посмів не підкоритися наказу, нехай навіть і безглуздого. Зрештою, завдяки зв’язкам, Гущину вдається потрапити в цивільну авіацію під керівництвом Леоніда Зінченко (Володимир Машков), який є справжнім майстром своєї справи із залізною дисципліною. Молодого льотчика не влаштовує роль другого пілота, адже він не визнає авторитетів і на все має свою думку.

Під час чергового рейсу надходить інформація про виверження вулкану на одному острові, і пілотам належить врятувати життя людей, залишивши позаду всі свої розбіжності. Для виконання своєї місії героям необхідно подолати безліч труднощів, використовуючи всю свою майстерність, мужність і винахідливість. Для досягнення своєї мети Гущину і Зінченко доведеться зробити практично неможливе. Фільм Екіпаж (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Це фільм-катастрофа. Картина, герої якої роблять усе можливе для порятунку потрапили в біду, борються зі стихією і з самими собою, дізнаючись межу своїх можливостей. Це кіно про моральному виборі, обов’язок і героїзм.

Режисер: Микола Лебедєв
В ролях: Данило Козловський, Володимир Машков, Агне Грудите, Катерина Шпіца, Сергій Газаров, Олена Яковлєва, Сергій Шакуров, Віра Іванова, Тетяна Новик, Ян Ге


загрузка...