Спогади про завдану бойфрендом шість років тому образу пробуджували в серці ниючий біль. З невідомої причини наречений відмовився від весілля із закоханою Ліндсі. Поданий розлюченою нареченою судовий позов на відшкодування витрат вдалося вирішити за допомогою укладення мирової угоди. Крах мрій про відновлення взаємин приходить разом із запрошенням від колишнього прилетіти на церемонію одруження. Зібрати валізу змушує бажання поглянути на щасливицю і поставити остаточну жирну крапку в невдалому романі. Подорож в Пасо Роблс починається з конфлікту на реєстрації.

Ушлий тип спробував без черги пролізти вперед. Чергове зіткнення сталося в салоні літака. Нахаб виявився сусідом. В ході взаємних звинувачень з’ясувався неприємний факт. Новий знайомий знаходився в числі запрошених Китом гостей. Зведений брат нареченого працював маркетологом у великій фірмі і відрізнявся рідкісним занудством.

Охоронниця культурних і національних цінностей також не викликала у Філа симпатії. Розсерджена пара не здогадувалася про підготовлених єхидною долею каверзних випробуваннях. Фільм Екзотичне весілля (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Віктор Левін
Актори: Кіану Рівз, Вайнона Райдер, Dj Dallenbach, Грег Люсі, D. Rosh Wright, Ted Dubost, Donna Lynn Jones, James Gallardo, Scott Andrews, Sean Sullivan

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress