Сімнадцятирічна Еммануель чекає ненависний день народження. З мачухою погані відносини, важко прийняти третьої людини в сім’ю. Поки жили з батьком, було все добре, чужа жінка принесла незручності. Мама дівчини померла при пологах. По сусідству жила самотня молода мама, зовні сильно нагадує матір дівчини. Познайомившись з сусідкою, прийняла пропозицію доглядати за немовлям. Вони швидко подружилися. Зовнішня схожість з покійною матір’ю дуже допомагало забути душевну біль. Коли сусідка йшла, залишала в допомогу радіо-няню.

Спочатку незвичайні звуки в механізмі здавалися страшними, але прийнявши за перешкоди, юна няня заспокоїлася. Звичайний робочий день. Еммануель несе речі повз дитячої в комору. Дивне сопіння дитини зупинило біля дверей. З кімнати чути важке дихання, що нагадує шум океану. Подивившись вниз, побачила воду з-під дверей. Бачення перервав стукіт кроків господині дому. Фільм Емануель і правда про риб (2013) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Жінка просила про допомогу по будинку, але немовля в руки не давала. Від дівчини було потрібно сидіти біля радіо-няні і слухати. Поки мама прилягла, вона піднялася в дитячу.

Режисер: Франческа Грегоріні
В ролях: Кая Скоделарио, Джессіка Біл, Френсіс О’коннор, Анейрин Барнард, Сем Джагер, Джиммі Сімпсон, Альфред Моліна, Габріелла Діас, Спенсер Гаррет, Вульф Росс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress