Фільм Ешер (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Немолодий чоловік на ім’я Ешер-один з кращих найманих вбивць, який протягом багатьох років удосконалював свою майстерність. Кілер заслужив собі бездоганну репутацію, і жодного разу не давав приводів замовникам, засумніватися в його компетенції. Герой завжди використовує хитрість і кмітливість, щоб без шуму і напевно знищити свою мету. Він працює не так як всі інші, а дотримується своїх власних правил. Ешер не вичікує цілими днями підходящого моменту, щоб знищити свою жертву, він створює обставини таким чином, що його мішень сама опиняється в потрібному місці, в потрібний час, а йому залишається лише завдати смертельний удар.

Але роки беруть своє і Ешер вирішує зав’язати зі злочинністю і почати нове життя зі своєю новою знайомою Софією. Тільки, мафіозний клан на який працював кілер, не збирається його відпускати на пенсію. Тепер, грізний вбивця змушений сам рятуватися від найманих головорізів. Фільм Ешер (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Старіючий найманий вбивця з багатим послужним списком розуміє, що його кращі роки давно позаду, і скоро доведеться піти на спокій. Однак, за старою дружбою, він погоджується на останню прибуткову справу, не усвідомлюючи, що переходить дорогу силам, які мають величезний вплив у кримінальному світі.

Режисер: Майкл Кейтон-Джонс
В ролях: Фамке Янссен, Пітер Фачінеллі, Жаклін Біссет, Блейк Перлман, Джей Хайрон, Рон Перлман, Річард Дрейфусс, Гай Бернет, Марта Міланс, Міка Хауптман


загрузка...