загрузка...


Головна героїня фільму стає молода жінка, яка є прикладом краси, ось тільки прикладом для наслідування як матері і дружини вона не є. Дівчина веде досить небезпечний спосіб життя, вона практично ніколи не сидить на місці, вона звикла мандрувати по світу, самим улюбленим супутником у житті головної героїні є наркотики. Незважаючи на те, що у дівчини є чоловік, і їх шлюб триває вже кілька років, вона все одно не проти змінити чоловікові. Так само дівчина періодично забуває повернутися додому, вона настільки захоплена своїм способом життя що забувають про тих, хто чекає її вдома.

Довго триває таке життя не могла, в один прекрасний день їй стає відомо, що буквально за мить вона може втратити всю свою сім’ю, такого допустити Лэни не може, тому приймає відважне рішення, вона готова виправитися, для того щоб змінити своє життя, і для того щоб її улюблена сім’я завжди була поруч з нею. Фільм Етруська посмішка (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Головній героїні доведеться непросто, їй доведеться відмовитися від звичних розваги, від вечірок, нічних прогулянок і багато чого іншого, їй належить зайнятися побутовим життям.

Режисер: Одед Біннун, Міхаль Брезіс
Актори: Тора Берч, Брайан Кокс, Розанна Аркетт, Тім Метісон, Тріт Вільямс, Джей Джей Філд, Пітер Койот, Джош Стемберг, Гейл Гембл, Ванесса Росс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress