Фільм Евтанайзер (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Вейко – літній автомайстер, який підробляє ремонтом автомобілів у себе в майстерні. Він мало спілкується з людьми і веде замкнутий спосіб життя. Кілька років тому Вейко прийняв рішення зайнятися додатковим заробітком і став присипляти домашніх вихованців на прохання їх власників. Эвтанайзер глибоко переживає смерть собак і кішок, адже не позбавлений співчуття і співчуття, а дивитися, як добродушні тварини вмирають, йому не під силу. Одного разу до нього за допомогою звертається чоловік, який просить приспати його пса. Вейко прив’язується до милої собаці і приймає рішення залишити її у себе і не вбивати.

Однак коли про це стає відомо її господареві, герою доводиться рятувати і своє життя, і життя свого нового друга, так як чоловік одержимий помстою. Головний герой — відлюдний механік, у якого, крім ремонту автомобілів, є ще одна робота. Він — эвтанайзер, людина, яка присипляє домашніх тварин за бажанням їх власників. Фільм Евтанайзер (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Незважаючи на похмуру роботу і замкнутість, механік не позбавлений співчуття. Одного разу він вирішує не присипляти собаку, яку йому привезли. З цього моменту і починаються проблеми….

Режисер: Теему Ніккі
Актори: Матті Оннісмаа, Ярі Вірман, Ханна-Майя Нікандер, Хейккі Ноусілайнен, Піхла Пенттінен, Жуко Пуоланто, Сантту Карвонен, Аліна Томнікова, Іларій Йоханссон, Рамі русинів


загрузка...