загрузка...


У центрі даного змісту виявляється молода дівчина, якій завжди все захоплювалися, оскільки вона перед собою ставила непохитні мети, і все кругом думали, що вона їх не досягне, Але дівчина йшла наперекір усім і домагалася тих результатів, про які мріяла. Як ви всі зрозуміли, дівчина дуже цілеспрямована особистість, тому всі друзі їй заздрили. Але, незважаючи на таке життя, головна героїня дуже добре спілкується зі своїми друзями і знайомими, які в будь-який зручний випадок можуть вставити їй ніж у спину.

Одного разу головна героїня познайомилася з молодим чоловіком, в якого досить швидко могла по-справжньому закохатися. Дівчина плавала в атмосфері любові і щастя, вона б і подумати ніколи не могла про те, що їй доля подарує знайомство і зустріч з таким чудовим хлопцем. Все йшло добре, молода особа не могла повірити в своє щастя, але одного разу її хлопець загадковим чином просто зникне з її життя. Зовсім скоро головна героїня дізнається про те, що це була фальшива і підстроєна любов, але для чого потрібні були такі заходи і жертви?

Після цієї історії кохання дівчина просто була розчавлена, вона не хотіла жити, але все ж, знайшла в собі сили перебороти біль і почати нове життя. Фільм Фальшива любов (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Rajeev Chaudhari
В ролях: Sahil Arora, Раджніш Дуггал, Санні Леоне, Ziesha Nancy, Юврадж Сінгх, Rajiv Verma, Деніел Вебер

загрузка...