Події цієї стрічки будуть розвиватися в одному загадковому і таємничому пансіонаті. У цьому заклад мешкають юні і безневинні дівчата, тут вони почувають себе більш безпечніше, ніж іншому місці. Головні героїні ведуть досить дивний спосіб життя, але їх все влаштовує. В цьому пансіонаті затишно і спокійно, дівчата не схильні спокуси. Молоді особи постійно чимось зайняті, у них день розписаний по годинах і це їм допомагає не думати про заборонних темах. Але одного разу ситуація розгортається з несподіваної сторони, оскільки в стінах цього пансіонату з’являється молода людина, яка біжить від минулого.

Головний герой не очікував побачити перед собою стільки молодих дівчат, восхитившие його погляд. Після появи хлопця в цих стінах життя кожної з героїнь кардинально зміниться. Незабаром в пансіоні планується бал, на якому вирішиться подальша доля новоспеченого гостя чоловічої статі. Головний герой оступиться, з-за чого і почнуться проблеми. Фільм Фатальне спокуса (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Захоплюючий сюжет розповість захоплюючу історію про те, як у наш час ще залишилися дівчата, зберігають свою невинність для особливого чоловіки, але чи вдасться їм зустрітися з тим самим, подарованим Богам молодим хлопцем?

Режисер: Софія Коппола
В ролях: Колін Фаррелл, Ніколь Кідман, Кірстен Данст, Ель Фаннінг, Уна Лоуренс, Энгаури Райс, Еддісон Ріки, Емма Ховард, Уейн Пер, Метт Сторі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress