Її перевели в цю в’язницю тому, що вона стала повнолітньою. Поява красивої дівчини, в похмурих стінах каземату, не пройшло непоміченим. У багатьох, особливо у тих дам, які відбували тривалі терміни і давно забули, що таке чоловічі ласки, потекли слинки і з’явилися вульгарні думки. Співкамерники Анна поставилися до неї суд миру, і ця обставина обрадувало дівчинку і вселило в душу надію. Директор в’язниці зустрівся з новою укладеної і познайомився з нею, так належало за статутом. Ганні чоловік сподобався, він був гарний і добрий з нею.

В її голові народився план, адже від цього самця залежить термін її ув’язнення, її дострокове звільнення. Незабаром вигадавши причину, вона попросила про нове побачення з ним. Жан, директор в’язниці, був одружений, мав маленьку дочку. Його життя подобалася йому, ніяких складнощів. Дружина любила його, а він її, та й дочка росла розумницею. Ця нова укладена здалася йому чарівною людиною, приємним співрозмовником. Вони зустрілися знову. Хто був ініціатором? Неважливо, вони говорили тільки про її проблеми, але йому приємно було її бачити. Її засудили і залишили відбувати покарання в його похмурому замку.

Він вигадав їй нову роботу пов’язану з комерцією, і став сам контролювати її діяльність. У нього з’явилася можливість в будь-який час заходити в кабінет, в якому Анна почала працювати. Фільм Фатальний потяг (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: П’єр Годо
В ролях: Марі Рів’єр, Адель Екзаркопулос, Сірьель Мартінес, Стефані Клео, Сельма Мансурі, Сабіла Муссадек, Марілін Івен, Гійом Гальєнн, Альенор Пуасонье, Жюлі Мулье

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress