Фелісіте змушена одна виховувати єдиного сина, заради майбутнього якого готова зробити все, але нічого не вміє, як виконувати мелодійні пісні на сцені одного з клубів Кіншаси. Чарівний голос дозволяє їй заробляти трохи грошей для нормального проживання, однак їх вистачає тільки на необхідні речі. Відвідувачі нічного закладу приходять, щоб послухати чудовий голос, а Фелісіте на сцені забуває про всі проблеми, які її оточують за стінами.

Доля жінки складна, але вона не втрачає надії і мріє про гідне майбутнє для себе і свого 14-річного сина. Однак доля незабаром підносить співачці чергове випробування, хлопчик потрапляє в страшну аварію і ледь залишається в живих. Йому потрібна термінова дорога операція, але у Фелісіте немає таких грошей. Жінка перебуває в шоковому стані, але час для жалості немає. Необхідно негайно знайти велику суму грошей. Усіма способами вона намагається знайти їх, але у неї нічого не виходить.

У цей час їй на допомогу приходить постійний відвідувач клубу по імені Табу. Дізнавшись про трагедію улюбленій співачці, він пропонує нестандартний спосіб заробітку. Фільм Фелісіте (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Алан GIS
В ролях: Віра шанда Т Байя Mputu, Гаетан Клаудіо, тато Мако, Надін Ndebo, Ельбаз Manuana, диплом Аманда, Селестіна Mokono, Франсуа Kasonga, князь Mbasi, Фердинанд Мінга

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress