Головна героїня фільму «Фенікс» пережила війну, провівши багато часу в концтаборі. Там Неллі Ленц отримала серйозне поранення, а її обличчя було спотворене. Подруга, що займається допомогою євреям, що постраждали від голокосту, Олені Вінтер, відвозить Неллі після капітуляції фашистів у Берлін передову клініку. Тут є можливість закінчити лікування і зробити пластичну операцію, хоча зовнішність за визнанням лікаря не буде такою, як до трагедії. Після закінчення лікування Олені наполягає на від’їзді у Тель-Авів, однак Неллі думає тільки про те, щоб знайти чоловіка Йоханеса на прізвисько Джонні.

Вона не хоче вірити, що саме з-за нього опинилася в таборі, але ці думки не дають спокою. При зустрічі Джонні не впізнає її. Однак нова знайома дуже нагадує йому дружину. Ошелешеної Неллі він пропонує представитися його загиблої дружиною, на яку вона так схожа, для отримання спадщини.

Перебуваючи в шоці, жінка погоджується, ще до кінця не розуміючи, як вчинити в даній ситуації, і чи варто прощати чоловіка, чи краще йому все-таки помститися. Фільм Фенікс (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Крістіан Петцольд
В ролях: Ніна Хосс, Рональд Церфельд, Ніна Кунцендорф, Трістан Пюттер, Міхаель Мертенс, Імоген Когге, Фелікс Ромер, Уве Пройсс, Валері Кох, Єва Бей

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress