Сюжетна лінія буде оповідати історію, яка відбувається в глибокому 1946 році. Головний герой одружений, і проживає далеко від рідної домівки. Генрі змушений забрати свою улюблену сім’ю і всім разом вирушити на віддалену від цивілізації ферму, що належить його батькові. По приїзду Генрі відразу ж став займатися фізичною працею. Головний герой не боявся, і не соромився жодної роботи, тому знайти собі заняття було нескладно. Тим часом молода дружина не знала чим зайнятися, оскільки після міста і суєти вона не звикла сидіти в селі серед корів.

Молода особа завжди знаходиться під пильною увагою свого суворого свекра, який намагається не спускати з неї очей. Сімейство жило тихо і мирно до того моменту поки в їх будинок не повернувся молодший брат Генрі. З його приїздом ситуація значно зміниться, і це відіб’ється на існуванні кожного члена сім’ї. Всі герої будуть переживати досить складні часи, але шукати вихід все — таки доведеться. Що ж такого істотного відбудеться між родичами?

Чи зможуть герої помиритися і забути про цю ситуацію, яка змусила піднятися на вуха кожного? Непередбачуваний фінал приготував безліч сюрпризів для глядача. Фільм Ферма «Мадбаунд» (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ді Ріїс
Актори: Гаррет Хедлунд, Кері Малліган, Джонатан Бенкс, Джейсон Кларк, Джейсон Мітчелл, Роб Морган, Elizabeth Ashling, Мері Джей Блайдж, Керрі Кехілл, Келвін Харрісон

загрузка...