Бадкі і її молодша сестричка Чхуткі, незважаючи на те що є найріднішими і близьким людьми, постійно конфліктують між собою. Головні героїні «Феєрверку» практично розіграли війну між собою. Але все різко змінилося, коли їх розлучив шлюб. Тепер від колишньої ворожнечі не залишилося і сліду. Сестри дуже сильно сумують один за одним. Вони нарешті усвідомили, що особисте щастя — це не головне в житті, куди важливіше сімейні узи. Ось тільки усвідомили це Бадки і Чхуткі можливо занадто пізно. Але, не дарма кажуть: краще пізно, ніж ніколи.

Фільм розповідає про двох сестер, які живуть в сільському Раджастхане, незважаючи на те, що вони рідні сестри, дівчини борються один з одним, як два тигра, б’ються в бою гладіаторів. Битва починається з дитинства до дорослого життя з кулачних боїв на сильні лайки, які запрошують глядачів з різних верств суспільства, люб’язно наданих, таємно насолоджуються цими боями. Єдина людина, що розриває між цими сутичками, це Бешара Бапу, який є батьком сестер.

Справжній хаос настає, коли обидві дівчата одружуються на своїх коханих, а наречені виявляються братами, що означає, що битва між сестрами безумовно станеться знову. Фільм Феєрверк (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Вишал Бхарадвадж
Актори: Санья Малхотра, Радхика Мадан, Суніл Гроувер, Віджай Рааз, Намит Дас

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress