Студенти направляються в ліс, щоб вивчити феномен, виявляється, тут з’явився невідомого походження організм, здатний паразитувати і вбивати поруч розташовані рослини. З’ясовується, грибок виприскує пилок, здатний нашкодити навіть людям, картина «Флора» покаже, чи стануть хлопці діяти за обставинами або будуть приречені, адже смертоносний пил паралізує дихальні шляхи. Учні зрозуміли, пізно ховатися за високою огорожею, порятунку немає, скоро наліт вирветься за лісові межі і почне знищувати навколишню природу і земних мешканців. Хто вивів отруйну цвіль, які цілі переслідував, чому в запашній Росі зародилася смерть?

Кому з молоді вдасться вижити і вийти в безпечні простори, баби розповісти населенню, що гриби-вбивці розмножуються і скоро можуть навідатися сюди. Невже вже видніється схил буття, хіба межі життя зовсім поруч, як врятувати існування від божевілля. Тепер кожен може зіткнутися з отрутою, як рятуватися, невже не знайдеться розробників, здатних вивести в лабораторних умовах протиотруту, щоб запобігти поширенню рослини зла.

Біда продовжує рватися в будинку, все гниє, перетворюючись на цвіль, долі кришаться в руках, невже немає вакцини, всі готові падати ниць, щоб не бачити жорстокого вбивцю. Фільм Флора (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Саша Луїс Вьюковик
В ролях: Тереса Марі Дорані, Ден Лін, Сарі Мерсер, Вільям Аарон Майлз Дж. Джексон, Калеб Ноель

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress