Фільм Фокстрот (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Складно уявити, як можуть повести себе люблячі люди, коли їм доводиться пережити справжню трагедію. Одні стають тільки ближче один одному, намагаючись пережити важкий момент, інші — навпаки, віддаляються, стають абсолютно чужими людьми. Але реальність незмінна, трагедія ніколи не проходить безслідно, залишивши незгладимий слід в серці близької людини. Забезпечена родина, яка проживає в центрі Тель-Авіва, могла похвалитися хорошими відносинами. Їх ставили у приклад, адже було все: почуття, взаємоповага і прекрасний син, який нещодавно пішов служити в армії.

Батьки пишалися своїми досягненнями і чекали якнайшвидшого повернення, але цьому не судилося збутися. Новина про смерть єдиного сина буквально перевернула весь світ. Всі сімейні цінності, як ніби перестали існувати. Вони більше ніколи не побачать його очей, він не зможе обійняти їх. Пережити це було дуже важко, ніщо не могло заспокоїти. Подружжя жили заради сина, а тепер його не стало.

Їм необхідно знайти порозуміння і підтримати один одного, але вони ще більше віддаляються. Колись прекрасна сім’я перебуває на межі розриву, і лише диво може його врятувати. Фільм Фокстрот (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Самуель Маоз
В ролях: Ліор Ашкеназі, Сара Адлер, Йонатан Ширай, Йехуда Альмагор, Шира Хаас, Декель Адін


загрузка...