Дивовижна комедія під назвою «Фокус» привернула увагу публіки ще до своєї офіційно прем’єри, яка призначена на початок 2015 року. Так що, відразу ж хочеться відзначити той факт, що унікальний сценарій, який наповнений безліччю веселих моментів і реплік головних героїв, просто зобов’язаний знайти справжню популярність у всьому світі. Напевно, в дитинстві багато хто з нас заздрили таланту шахраїв, які з легкістю обманювали людей, заполучая їх власні грошові кошти на цілком законних підставах. Вже подорослішавши, всі ми чудово почали розуміти, що даний вид діяльності не є дуже чесним і справедливим.

Тим не менш, далеко не всі розуміють це, адже у майбутньому вони все-таки обирають шлях самого справжнього шахрая. Саме представником такого виду діяльності і є головний герой представленої кінострічки. Він лише недавно почав займатися обманом мирних громадян. Правда, розвитку його власного нелегального бізнесу завадили любовні почуття, які виникли у нього по відношенню до дівчини. До речі, стосунки між цими двома персонажами далеко не відразу почали стрімко розвиватися. Фільм Фокус (2014) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Обраниця нашого героя спочатку зовсім не хотіла мати з ним справу, але в наслідок її думку було змінено. Більш того, дівчина також починає займатися шахрайством, яке їй здається вигідним і перспективним.

Режисер: Гленн Фікарра, Джон Рекуа
В ролях: Уілл Сміт, Марго Роббі, Адріан Мартінес, Джералд МакРэйни, Родріго Санторо, Б. Д. Вонг, Бреннан Браун, Роберт Тейлор, Дотан Бонен, Гріфф Ферст

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress