загрузка...


Дивна історія сталася з героєм цього сюжету Томасом Крео. Хіба міг він подумати і припустити, що в його житті трапиться момент, коли йому доведеться зіткнутися з дивом. З тим самим неймовірним чарами, яке так яро заперечує світ науки. Ніхто з на Землі живуть не може знати, що станеться з нею в наступну хвилину, і як він сам поведе себе в тій чи іншій критичній ситуації. Можливо, що уявний герой на ділі виявиться справжнім боягузом. А людина на вигляд зовсім непримітний, навпаки, проявить себе як героїчна і відважна особистість.

Але далеко не всі люди можуть повести себе гідно в той момент, коли з його рідними стається трагедія. Слабовільні чоловіки залишають своїх дружин і як останні труси шукають для себе більш легкого життя. Невірні дружини так само можуть вчинити зі своїми подружжям не дуже благородним чином. Але Томас таким ніколи не був. Він і уявити не міг, щоб кинути свою кохану дружину, яка була для нього світлом у віконці і метою всього життя. Фільм Фонтан (2006) дивитися в хорошій якості HD 720p.

І коли з нею сталася біда, а лікарі просто безсило розвели руками, саме Томас вирушив у далеку мандрівку, щоб розшукати магічне дерево життя, яке зцілює від будь-яких захворювань. Адже його Ізабель так вірила в чудо!

Режисер: Даррен Аронофскі
В ролях: Х’ю Джекман, Рейчел Вайс, Еллен Берстін, Марк Марголіс, Стівен Макхетті, Фернандо Эрнандез, Кліфф Кертіс, Шон Патрік Томас, Донна Мерфі, Ітан Саплі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress