загрузка...


Фореста Гампа з Грінлоу назвали на честь давнього родича Натона. Щоб увічнити знатне походження і зв’язок з прихильниками клубу Ку-клукс-клан, турботлива матуся при народженні синочка завізувала в метриці ім’я давнього родича. Прихильники товариства одягали на себе білі простирадла, щоб приховати обличчя і обриси фігур. Члени таємного ордена, срытые білими балахонами, творили безкарно безчинства і обряди, непізнані обивателями. Бідолаха Форест ріс хворобливою дитиною. На ногах мав розтяжки. Коефіцієнт розумового інтелекту не перевищував сімдесяти п’яти.

Директор початкової школи відмовлявся брати недорозвиненого учня в підготовчу групу, посилаючись на артикули і формуляри. Наполеглива матуся уламала чиновника тілесними умовляннями прийняти заклад Фореста. У шкільному автобусі недоумкуватий дитина знайомиться з милою дівчиною Джені, яка стає нехитрого хлопчикові щирим і вірним другом. Фільм Форрест Гамп (1994) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Кмітлива дівчина, яка перебуває під опікою батька, навчила наївного добряка читання та письма. Благородний дурень всюди слідував за дамою серця, показуючи трюки на залізних розтяжках, які сковували ростуть ноги.

Режисер: Роберт Земекіс
В ролях: Том Хенкс, Робін Райт, Саллі Філд, Хейлі Джоел Осмент, Гері Сініз, Майкелти Вільямсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress