Фільм Фотограф (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головна героїня фільму – дівчина-фотограф, яка в минулому створювала неймовірні картини. Однак все її життя фотографа докорінно змінилася із-за однієї страшної автомобільної аварії. Через неї дівчина повністю втратила свою пам’ять і свою особистість. Єдине. Що пов’язує її з минулим, це уривки пам’яті, до яких ще треба дійти. Основна частина пам’яті виявилася недоступною для дівчини. Для того, щоб допомогти головній героїні, її чоловік і син направляють дівчину-фотографа в старий будинок. У цьому будинку дівчина провела юність і дитинство.

Сім’я була впевнена в тому, що пам’ятні місця, предмети побуту і старі пейзажі допоможуть дівчині-фотографу прийти в себе і згадати своє минуле життя до аварії. В принципі, цей спосіб допомагає дівчині, вона починає згадувати майже все, що з нею було до аварії. Проте є невелика проблема: в коморі головна героїня виявляє дуже дивні фотографії, на яких зображені не тільки родичі, але і зовсім невідомі дівчині люди. Фільм Фотограф (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

А найстрашніше в цих знімках те, що незнайомі люди на них вже дуже давно мертві, причому вони померли не своєю смертю. Розплутуючи клубок, дівчина розуміє, що вона теж причетна до цих вбивств, тільки вона цього не пам’ятає.

Режисер: Ед Гасс-Доннелі
Актори: Пейтон Кеннеді, Сара Ебботт, Еббі Корніш, МакКензі Малдун, Дермот Малруні, Діего Клаттенхофф, Джастін Лонг, Лола Фленері


загрузка...