П’єр працює вже багато років у відділі по боротьбі з наркотиками. Незважаючи на свою працю і старання своїх колег, він прекрасно розуміє, що боротьба їх майже марна. За час своєї кар’єри, він бачив сотні смертей молодих людей, чия кончина була пов’язана з наркотиками. Він бачив безліч загублених життів з вини цієї зарази. Ось тільки законними методами цього вирішити не вийти, адже влада грошей, занадто міцно сидить в головах людей. Бізнес наркотиків вбив занадто багато людей і не менше втягнув в неприємності, що псують життя людей. Саме на боротьбу з подібними людьми герой і піде.

Він прекрасно розуміє, що банди і цілі злочинні мережі так просто не зловити. Більш того, він розуміє, що продовжуючи робити свою роботу, як треба, П’єр не зможе покласти цьому край. Тепер він знайшов новий сенс власної роботи. Він вийде на шлях війни, де противником йому стануть всі ділки наркоторгівлі. Ось тільки боротися з ними він буде, не самими законними методами. Герої потрібні цьому світу, але часом, комусь потрібно замарати власні руки. Фільм Французький транзит 2014 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Поліцейський поставить все своє життя і кар’єру, як ставку, адже якщо він помилиться хоч раз, то вся боротьба буде програна. Звичайно ж, разом з цим, на своєму шляху він зустріне багато опору і найчастіше, це буде зводитися до вбивств і перестрілок.

Режисер: Седрік Жименес
В ролях: Жан Дюжарден, Жиль Леллуш, Селін Саллетт, Мелані Дотей, Бенуа Мажимель, Гійом Гуі, Бруно Тодескіні, Федір Аткин, Мусу Мааскри, П’єр Лопез

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress