Фільм Френк (2013) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Джон — молодий, мрійливий і симпатичний хлопець, якого ще в юності стала залучати музика настільки, що він вирішив з цією справою зв’язати все своє життя. Хлопець всіма силами намагався відкрити в собі хоч якийсь талант в музичному плані, але поки що у нього нічого не вийшло, але припиняти шукати заняття по душі він не збирається. Мало того, що хлопець хотів би виступати на сцені зі своїми піснями, так він ще і жадає слави, яка зробила б його неодмінно щасливим. Одного разу, перебуваючи в пошуках чергових вакансії в якійсь музичній групі, він знайомиться з неординарною особистістю по імені Френк.

Він не схожий на інших ровесників Джона, та й взагалі значно відрізняється від більшості людей. Він постійно ходить з дивною маскою у вигляді голови і не показує свого обличчя і емоцій, хоча їх з легкістю можна розпізнати по діям музиканта і голосу. Він є лідером невеликий, але досить талановитої групи, яка періодично записує пісні, а іноді і дає виступи у невеликих кафе. Фільм Френк (2013) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Френк повністю змінює уявлення про Джона музикантів, оскільки навіть при наявності таланту і групи, він не прагне до слави і успіху, а просто насолоджується життям і робить виключно те, що хоче сам без оглядки на громадську думку.

Режисер: Леонард Абрахамсон
В ролях: Донал Глісон, Меггі Джилленхол, Скут МакНэри, Майкл Фассбендер, Мойра Брукер, Підлогу Баттерворф, Філ Кінгстон, Біллі Трейнор, Шейн О’брайен, Франсуа Сивиль


загрузка...