Хелен є літньою медсестрою, яка присвятила все своє життя єдиному синові. Одного разу тривога за сина головної героїні «Гадючник» знайшла свої підтвердження. Вся справа в тому, що її син працює військовим кореспондентом. І коли він вирушив у чергове відрядження, то потрапив у полон. Жінка негайно звертається за допомогою в урядові структури, але ті навіть і не збираються рушати з місця і тим більше платити викуп. Тоді Хелен вирішує взяти ситуацію в свої руки. Вона дізнається, що бандити вимагають 20 мільйонів доларів, інакше її син відправиться на той світ.

Вона прокручує в своїй голові безліч варіантів дій і знаходить вихід. Одного разу головний герой опиняється в гарячій точці, де потрапляє в заручники. За справедливість з усією наполегливістю бореться його мати. Вона бореться за те, щоб уряд прийняв активні дії, щоб звільнити її єдиного сина. Але справа не просувається.

Саме тому відчайдушна жінка бере все в свої руки. Тепер операція з порятунку залежить від неї однієї. Але чи зможе жінка визволити відважного сина? Фільм Гадючник (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Марьям Кешаварц
Актори: Сьюзен Сарандон, Метт Бомер, Лола Керк, Джуліан Морріс, Шейла Ванд

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress