Фільм Гамлет (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Новий телевізійний фільм розповість класичну історію Вільяма Шекспіра. У свій час, саме «Гамлет» став основою для всієї світової драматургії, заклав ті принципи, якими режисери користуються і донині. Перші театральні постановки, були саме з цим романом. Як говорять багато критики, ця історія на багато століть випередила свій час, і навіть зараз виглядає актуальною. Головний герой, є принцом Данії, і як відомо, його чекає непроста доля. Йому належить пройти через важкі випробування, які, можливо, можна було уникнути.

Цей герой вважає за краще не шукати легких шляхів, така вже його натура. Повертаючись додому після деякого відсутності, він знаходить свого батька убитим. Але це ще не всі потрясіння, які належить пережити цьому герою. Виявляється, вже деякий час його мати перебуває заміжня за його власним дядьком, який і є вбивця. Тонка павутина особистих відносин і таємних зв’язків, покриває всіх персонажів цієї історії.

Але як би важко не було протагоністу в даний момент він ще не знає, що незабаром почнеться війна, яка знову все змінить. Фільм Гамлет (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Роберт Іке, Родрі Хув, Ілінка Радулян
Актори: Ендрю Скотт, Джульєт Стівенсон, Джессіка Браун-Фіндлі, Люк Томпсон, Енгус Райт, Маанув Тіара, Девід Рінтул, Пітер Уайт, Калум Фінлей, Джошуа Хігготт


загрузка...