Фільм Гарні манери (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Клара вже втомилася, адже кожен день, вона вибивається з сил в пошуку роботи. Постійні відмови, лише ускладнюють ситуацію, але незабаром, жінці посміхнутися удача. Вона потрапить в будинок до забезпеченої жінці, яка вибирає помічницю по господарству. Робить вона це з причини швидкого народження власної дитини. Фінансове становище, дозволяє скинути турботу про будинку, на іншу людину. По початку, господиня поставилася до Кларі насторожено, але раптовий біль у спині показала, що героїня готова і здатна допомогти у будь-якій ситуації. Так вона і знайшла роботу, практично по чистій випадковості.

З цього моменту, жінки стали жити під одним дахом. Досить швидко, новоспечена помічниця, стала помічати дивності настрою своєї роботодавиці. Часом, вона лякала її, але в той же час викликала приступи співчуття. Подібні моменти, згодом зробили їх хорошими подругами і можна було сказати, що життя налагоджена. Тільки от ситуація буде куди більш важким. Чим ближче дата народження малюка, тим напруженішою ставала обстановка.

У підсумку, коли дитина з’явиться на світ, дружба, довіра і звичайно ж, робота Клари, можуть опинитися під загрозою. Справи приймуть зовсім несподіваний поворот. Фільм Гарні манери (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Марко Дутрів, Джуліана Рохас
В ролях: Ізабель Зуаа, Марджорі Эстиано, Мігель Лобо, Феліпе Кендзі, Сіда Морейра, Неуза Веласко


загрузка...