загрузка...


Гарячі канікули 2018 у HD якості, а так само дізнатися докладну інформацію. Повним ходом йдуть сімдесяті роки, увійшли в світову історію, як час запаморочливих змін і сексуальної революції, яка захлеснула всю планету. Не стала винятком і Австралія. Цей завжди зелений і сонячний континент живе в атмосфері нахлинула свободи, рока, панків і хіпі. Хлопцеві на ім’я Джефф недавно виповнилося всього 14 років і йому складно знайти себе в стрімко мінливому світі, який приймає нові погляди і правила буквально за лічені дні.

Зараз йде літо і хлопчина сподівається, що це будуть справжні гарячі канікули. Передумови для цього є, але як перетворити мрії в реальність. Джефф за своєю природою дуже сором’язлива. Він намагається перемогти почуття, яке виникло у нього до чарівної Меллі, дівчині живе в сусідньому будинку. Однак впоратися з першим дорослим почуттям, яке виникло в душі, буде не так просто. Підліток потайки спостерігає за об’єктом свого захоплення, але не знає, як йому зробити перший крок. Фільм Гарячі канікули (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

За іронією долі, батьки двох підлітків починають спілкуватися між собою і влаштовувати спільні вечірки, які іноді тривають до ранку. Тепер у хлопця з’являється реальний шанс, наблизиться до об’єкта своєї мрії.

Режисер: Стефан Елліотт
В ролях: Рада Мітчелл, Гай Пірс, Джуліан МакМехон, Кайлі Міноуг, Ашер Кедді, Джек Томпсон, Alice Lanesbury, Джорджія Хан, Джейкоб Елорде, Джеремі Сімс

загрузка...