Давні приятельки сюжету «Гарячі штучки», промишляють у вічно спати Лас-Вегасі, козиряючи власною природною красою перед безліччю заможних завидних кавалерів. Однак по-справжньому пощастило тільки одній з п’яти дівчат. Але ненадовго. Встигнувши трохи відчути подих пристрасті, запаморочення від любові і багатого благополуччя, панянка з красивими пишними формами, народила чарівного малюка. Хлопчик, це втім, єдине, що залишилося від видного кавалера, швидко зробив ноги при перших ознаках вагітності коханки. Потім на зміну полохливому багатієві приходить менш примхливий хлопець, який став основним чоловіком для чарівної жінки, тільки більше розквітлої після пологів.

Багато хлопців бажають провести ніч з апетитною леді, але вона завжди поспішає додому до своїх улюблених чоловіків, що становлять єдиний сенс життя. Решта подружки, втомившись від штовханини серед маленьких закусочних і бістро, вирішують використовувати свої дані по-великому, влаштовуючись під сень престижного казино. Від передчуття пристойної платні і чайових у милих дамочок навіть зводить дух, адже раніше такі заробітки їм зовсім не снилися. Одночасно з успіхом подруг, приходить несподівана біда. Фільм Гарячі штучки (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Єдиний син Джош виявляється хворий, на лікування з подальшим можливим полегшенням потрібно двісті тисяч доларів. Будь-яка зволікання загрожує дитині смертельним результатом. Але у Кори і вітчима немає такої величезної суми на порятунок хлопчини.

Режисер: Крістофер Робін Худ
В ролях: Майкл Медсен, Фріда Шоу, Аріана Мадікс, Маделон Лейн, Патріс Холліс, Анейа Хемберг, Сі Томас Хауелл, Джош Уінот, Крістофер Блюітт, Гебріел Баррафато

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress