загрузка...


Юнак, названий на честь ангела Габріелем, прямує додому, пройшовши тривале лікування в психіатричній клініці. Повертаючись в рідну домівку в автобусі далекого прямування, він лякає пасажирів, уважно заглядаючи їм в очі, ніби намагаючись дізнатися кого-то. Зійшовши на своїй зупинці, він починає неквапливий обхід кожного з будинків, намагаючись знайти свою кохану, дівчину Еліс. З нею він не бачився півдесятка років, і з кожною вулицею, з кожним пройденим будинком він починає вести себе все більш дивно.

Вдома на нього чекають рідний брат і мати, які проводять разом з ним сімейні вечері в дуже напруженій атмосфері. Крім одержимості пошуками Еліс, головний герой фільму щосили намагається довести собі і оточуючим, що він здатний бути повноправним членом суспільства. Марно намагаючись контролювати свої дивацтва, він балансує між усвідомленням того, що відбувається і «випаданням» в свою реальність, де для молодої людини все набагато простіше і зрозуміло. Фільм Гебріел (2014) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Особиста драма Габріела, який відчайдушно намагається повернути вже давно втрачене і приховати своє душевне розлад, яке психлікарня лише заховала ще глибше замість повного лікування, розгортається протягом цієї надзвичайно напруженій сюжетної лінії.

Режисер: Лу Хоу
У ролях: Рорі Калкін, Лінн Коен, Емілі Мід, Алексія Расмуссен, десмін Боргес, Девід Колл, Френк де Хуліо, Дірдрі О’Коннелл, Луїса Краузе, Шон Каллен

загрузка...