Фільм «Генетична опера» — мюзикл, що поєднує в собі безліч жанрів і стилів. Дія картини відбувається в недалекому майбутньому. Близько тридцяти років тому на планеті стався біологічний катаклізм: у людей без причин почали відмовляти органи. Корпорація «GeneCo» швидко зайняла нішу єдиного постачальника трансплантатів, а її засновник і беззмінний лідер Rotti Ларго став наймогутнішою людиною на Землі. Однак процедури проводяться «GeneCo» дуже дорогі й дозволити собі їх може не кожен.

За умовами укладеного контракту, якщо пацієнт більше не в силах вносити кошти за оплату послуг корпорації, до нього приходять конфіскатори, вилучають органи шляхом вбивства боржника. Ця діяльність повністю законна, але в силу ряду причин, вони зберігають анонімність. Фільм Генетична опера (2008) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Сюжет закручується навколо дочки головного конфискатора, Шайло Уоллес, яку батько намагається захистити від жахів світу. Дівчина стає розмінною монетою у планах Rotti про помсту її батька, колись отбившему у Ларго кохану.

Режисер: Даррен Лінн Боусман
В ролях: Алекса ПенаВега, Пол Сорвіно, Ентоні Хед, Сара Брайтман, Періс Хілтон, Білл Моусли, Нивек Огр, Терренс Здунич, Сара Пауер, Джессіка Хорн

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress