У центрі захоплюючого французького фільму «Гі» (Guy) молодий журналіст на ім’я Готьє. Одного разу, ставши дорослим, хлопець дізнається важливий факт від своєї матері, що він – позашлюбний син відомої особистості. Його батько — знаменита зірка французької естради, співак Гі Жаме. Він став дуже популярним в 60-90-е роки. І зараз співак збирається випустити альбом, до якого увійдуть найвідоміші його пісні. Після чого зібрався відправитися на гастролі. Готьє після шокуючої новини вирішив поїхати слідом за батьком і знімати не тільки виступи знаменитого співака, але і його повсякденне життя.

Син планує зняти документальний фільм, присвячений Гі. Готьє є молодим перспективним журналістом. Одного разу він дізнався від своєї матері, що є незаконнонародженим сином французького естрадного співака Гі Жаме. Пік його кар’єри припав на 60 — 90-ті роки двадцятого століття. Співак рішуче налаштований випустити альбом своїх найкращих пісень Про зробити гастрольний тур. Фільм Гі (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Готьє має намір супроводжувати співака в його гастролях по провінційних містах. Плюс до всього іншого, журналіст бере з собою відеокамеру, за допомогою якої хоче зняти документальне кіно про знаменитого французького співака.

Режисер: Алекс Лутс
Актори: Алекс Лутс, Tom Dingler, Паскаль Арбійо, Ніколь Кальфан, Дані

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress