Фільм розповідає про життя підлітка на ім’я Люк, який опинився у важкій ситуації. До недавніх пір він намагався жити звичайним життям, яке притаманне будь-якій людині його віку. Однак незабаром почалися великі зміни, які торкнулися не тільки найголовнішого героя, але і оточуючих його людей. Все починається в той момент, коли підліток бачить смерть свого кращого друга на ім’я Стен. Вони познайомилися зовсім недавно, але навіть за такий короткий термін хлопчики змогли добре подружитися. Спочатку головний герой не повірив у те, що його друг може померти. Йому здалося, що це всього лише якась дурість, яка прийшла в його голову.

Через деякий час Стен все-таки загинув за дивних обставин. Люк не міг повірити в те, що він знав про смерть друга, але нічого так і не зробив. Тепер він точно знає, що ведення було реалістичним, і тепер йому необхідно прислухатися до власних відчуттів. З кожним днем передчуттів виявляється все більше і більше. Підліток вже не знає, як справлятися з таким напливом. Деякі в місті стали вважати його передвісником смерті, а інша половина жителів просто божевільним хлопцем.

Люку необхідно звикнутися з думкою про те, що він не самий звичайна людина. Тепер він починає вчитися орієнтуватися в даному потоці інформації, щоб відчувати себе більш впевненим. Фільм Гімн підлітка-пророка (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Робін Хейс
В ролях: Камерон Монахен, Грейсон Габріель, Пейтон Ліст, Джульєтт Льюїс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress