загрузка...


Батьки однаково любили обох синів, чого не можна сказати про самих братів. Велика різниця у віці не дозволяє їм стати справжніми друзями. Старший син постійно жартує, знущається над молодшим, придумуючи йому образливі прізвиська, підставляючи перед рідними і друзями. Малюк не міг чинити опір рідному братові і змушений був терпіти жорстоке ставлення. Особливо болісно йому давалися публічні образи і приниження кровного брата, він часто ставав об’єктом насмішок шкільних друзів. Ситуація ускладнюється тим, що батьки стають на бік кривдника, або просто не розуміють страждань молодшого сина, вважаючи, що подібні випробування лише загартують характер майбутнього чоловіка.

Після отримання середньої освіти підліток вирішує покинути батьківський дім назавжди, щоб триматися на значній відстані від свого недбайливого братика. Але образа виявляється значно сильніше здорового глузду. Через пару років герой повертається додому з наміром жорстоко помститися за роки мук. Фільм Глибокі річки (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Він розробляє хитромудрий план, метою якого є ускладнення життя того, хто зробив дитинство і юнацтво нестерпними. Ненависть застеляє йому очі, внаслідок чого герой забуває про кровну спорідненість і людяності.

Режисер: Володимир Битоков
Актори: Олег Гусейнов, Рустам Муратов, Мухамед Сабіев, Тахір Теппеев, Маріана Казанчева

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress