Фільм Гола Нормандія (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У французькій комедійній картині «Гола Нормандія» дія відбувається в маленькому нормандському селі, для якого настали важкі часи фінансової кризи. Ціни на імпортні продукти постійно підвищуються, а на продукти місцевого виробництва — знижуються. Жителі вже втратили надію на гарне життя, адже село виживає лише за рахунок фермерського промислу самого населення. Тільки мер міста не збирається здаватися: він, як може, намагається відновити добробут місцевих жителів, повернути селі минуле процвітання, однак, всі його зусилля не приносять ніякого результату.

Випадково він дізнається, що в їх село приїхав відомий американський фотограф, який робить знімки виключно оголених людей. Як під час! Яка удача! На думку мера, фотосесія стане прекрасним актом протесту владі.

Залишається лише умовити жителів знятися без одягу! Але як він стане це робити? Чи вийде у нього врятувати село? Чим закінчиться провокаційна зйомка? Фільм Гола Нормандія (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Філіп Ле Гюе
Актори: Франсуа Клюзе, Франсуа-Ксав’є Демезон, Жюлі-Анна Рот, Пили Груан, Тобі Джонс, Вінсент Ріган, Колін Бейтс, Артур Дюпон, Daphn Dumons, Люкрес Карміньяк


загрузка...