Еббі Ріхтер – типова сучасна молода жінка, яка працює продюсером не самого популярного ранкового шоу. Вона відрізняється ощадливістю, байдужістю до навколишнього світу і беззаперечним іміджем незаперечною феміністки. Правда, при цьому Еббі не проти завести роман з сусідом Коліном, але нинішні стереотипи незалежних жінок не залишають їй шансу, щоб завоювати серце цього привабливого чоловіка. Але незабаром сама доля подарує Еббі ще одну можливість на щастя, але його ще потрібно буде розглянути і прийняти. Адже молода жінка познайомиться з популярним ведучим Майком Чедвеєм, який у своєму ток-шоу під назвою «гола правда» постійно принижує усіх жінок підряд.

Він упевнений, що чоловікам від представниць слабкої статі потрібен тільки гарячий секс, апетитні форми, порядок в домі і своєчасна смачна їжа. Так що про освіту, доброту душі і ерудиції розуму жінкам особливо замислюватися не варто, адже чоловіки все одно все це ніколи особливо не цінували. Фільм Гола правда (2009) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Але, дізнавшись про таких тезах мислення свого нового знайомого, Еббі Ріхтер вирішує поставити добру прочуханку цьому самозакоханому і цинічного кретина, який дивиться на дівчат і жінок, як на бездушний і безправний трофей за сміливість.

Режисер: Роберт Лукетіч
В ролях: Кетрін Хайгл, Джерард Батлер, Брі Тернер, Ерік Вінтер, Нік Сірсі, Джессі Д. Гойнс, Шеріл Хайнс, Джон Майкл Хіггінс, Ной Метьюз, Бонні Соммервіль

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress