загрузка...


Дивні події почали відбуватися в одній з провінції Канади. Тихе і спокійне місце, відразу перетворилося на справжнє пекло на Землі. Несподіваним чином, всі місцеві жителі стали кровожерливими Зомбі. У цьому регіоні настає голод по людським м’ясом. Невелика група місцевих жителів, яка дивом не перетворилася в монстрів, тепер серйозно побоюється за своє життя. Їм доведеться не просто, адже для того щоб вижити, їм доведеться стати жорстокими. Вони повинні вбивати всіх тих, хто може завдати шкоди їхньому здоров’ю.

В цьому випадку діє тільки інстинкт саме виживання. Цим людям просто необхідно знайти притулок. Але чи так це буде легко зробити? Адже колишні сусіди, друзі, і навіть родичі, буквально збожеволіли. Вони не розуміють, що роблять, так як більше не є людьми. В якийсь момент, ситуація погрожує вийти з-під контролю. Чи виживуть нещасні люди, або вони пошкодують, що разом з більшістю не перетворилися на зомбі.

Так би у них було б набагато більше шансів на виживання. Хто ж переможе в цьому жорстокому і кривавому протистоянні. Група вижили, або голодні зомбіподобние істоти? Фільм Голодні Z (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Робін Обер
У ролях: Марк-Андре Гронден, Монья Шокрі, Шарлотта Сен-Мартен, Мішлен Ланкто, Марі-Джинетт Гуай, Бриджитт Пупар, Едуар Трамбле-Греньє, Люк Пру, Дідьє Люсьєн, Робер Бруйетт

загрузка...